HAKKIMIZDA

Sİz mÜŞterİlerİmİze doĞaya ve mevcut yapIlara zarar vermeden, kalİte ve gÜven mİsyonlarImIzla, ekonomİk ÇÖzÜmler bularak hİzmet etmekten gurur duyUYORUZ.

NCT YATAY SONDAJ 2000 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürdüğü altyapı ve enerji sektöründe adını kısa süre içinde duyurarak, Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden NCT YATAY SONDAJ, Altyapı sektöründe Kazısız Yönlendirilebilir Yatay Sondaj Sistemleri, Enerji sektöründe ise Isı Pompa Sistemleriyle Türkiye ile ilkleri paylaşmaktan gurur duymaktadır.

 

NCT YATAY SONDAJ modern makine filosu, uzmanlaşmış kadrosu ve profesyonel yöneticileri ile yıllara dayanan tecrübesini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ile belgelendirmiştir. Çözüm ortağı olduğu firmalara, çalışanlarına ve topluma en üst düzeyde değerler sağlamayı, üretimin zamanında ve standartlara uygun olarak yapılmasını kendine ilke edinmiştir.


NCT YATAY SONDAJ Teknolojisiyle ;

Bir yakadan ötekine geçişlerde…
Bir noktadan diğerine kabloları, boruları iletmede…
Yeryüzündeki hayatı aksatmadan…
Yılları haftalara indiren zaman tasarrufu sağlayarak…
Maliyetlerden dramatik düşüşler yaratarak…

NCT YATAY SONDAJ mühendislik uygulaması ve yüksek teknolojisi ile artık tüm bunlar mümkün.

NCT YATAY SONDAJ, altyapıcılara yeni bir ufuk getiriyor.

Getirdiği yenilikçi ve teknolojik çözümler ile NCT YATAY SONDAJ altyapı sektörüne yeni bir soluk katıyor.

 

NCT YATAY SONDAJ, yıllardan bu yana dünyanın birçok önemli merkezinde uygulanmış ve gittikçe daha da sık uygulanmakta olan kazısız geçiş sistemlerini Türkiye’nin hizmetine sunuyor.